Links

 

Werkgroep Hulp Inbeslaggenomen Honden http://www.hulpinbeslaggenomenhonden.nl

 

Dieronvriendelijke kinderboerderijenhttp://www.dieronvriendelijkekinderboerderijen.nl

 

 Stop de kippenmoord http://www.kippenmoord.nl

 

 Stichting Konijnen in Nood http://www.konijneninnood.nl

 

Bite Back http://www.biteback.be

 

Circusleed http://www.circusleed.nl

 

Sea Shepherd http://www.seashepherd.nl

 

Sea First Foundation http://www.seafirstfoundation.org

 

Stichting Vissenbescherming http://www.vissenbescherming.nl

 

Landelijke werkgroep Duivenoverlast http://www.duivenoverlast.nl

 

Sophia-Vereeniging tot Bescherming van Dieren http://www.sophia-vereeniging.nl

 

Een Dier Een Vriend (EDEV) http://www.edev.nl

 

Stichting Menodi http://www.menodi.nl

 

Rechten voor al wat leeft/Animal Freedom http://www.animalfreedom.org/paginas/informatie/rvawl.html

 

Stichting Konijnenbelangen http://www.konijnenbelangen.nl http://www.konijnen.nl

 

Stichting Varkens in Nood http://www.varkensinnood.nl

 

Stichting Dier en Project http://www.dierenproject.nl

 

Vier Voeters http://www.vier-voeters.nl

 

BunnyBin http://www.bunnybin.nl

 

Partij voor de Dieren http://www.partijvoordedieren.nl

 

Compassion in World Farming Nederland http://www.ciwf.nl

 

Stichting Wakker Dier http://www.wakkerdier.nl

 

Bont voor dieren http://www.bontvoordieren.nl

 

Stichting De Faunabescherming http://www.faunabescherming.nl

 

Plenty Food http://www.plentyfood.nl

 

Nederlandse Vereniging voor Veganisme (NVV) http://www.veganisme.org

 

Waardeloze Haantjes (informatie over de eierindustrie) http://www.waardelozehaantjes.nl

 

Zuiveloffline (informatie over de zuivelindustrie) http://www.zuiveloffline.nl

 

The Vegan Society http://www.vegansociety.com

 

Stichting Melief http://www.stichtingmelief.nl

 

Knaagdierencentrum Heiloo http://www.knaagdierencentrum.nl

 

Stichting Dierenthuis http://www.dierenthuis.nl

 

Stichting de Leemweg http://koeienrusthuis.nl

 

Stichting ActieZwerfhonden http://www.actiezwerfhonden.nl

 

Ongehoord http://achtergeslotendeuren.org

 

Anti Dierproeven Coalitie http://www.stopdierproeven.org

 

Respect voor Dieren http://www.respectvoordieren.nl

 

Stichting Stop Dierenleed Nederland http://www.stopdierenleednederland.org

 

naar boven

 Valid XHTML 1.0 Transitional